Kelionės – tai mūsų aistra, kuria norime dalintis su Jumis!

Ekspromtu tours įkurta 2020 m. ir nuo tada sparčiai tobulėja, siekdama patenkinti visus kliento norus. Mūsų komanda dega noru pažinti pasaulį ir šia patirtimi dalintis su Jumis.

about usabout usabout usabout usabout us

Kodėl verta rinktis mus?

Patirtis

Per visus gyvavimo metus aplankėme daugiau nei 20 informacinių turų ir nuolat atnaujiname savo žinias apie keliones, viešbučius ir kitus aspektus.

Individualus požiūris

Kiekvienam klientui skiriame ypatingą dėmesį ir padedame suplanuoti tobulą kelionę, atitinkančią jo poreikius ir biudžetą.

Platus kelionių pasirinkimas

Siūlome įvairias keliones į skirtingas pasaulio vietas – nuo poilsinių atostogų paplūdimyje iki pažintinių turų ir nuotykių kupinų ekspedicijų.

Patikimumas

Bendradarbiaujame su patikimais kelionių organizatoriais, tokiais kaip Coral Travel, Anex, Join Up, Grūda, Itaka ir Novaturas.

Konkurencingos kainos

Siūlome geriausias kainas rinkoje ir nuolat ieškome įvairių nuolaidų ir pasiūlymų savo klientams.

Mūsų tikslai

1

Tapti Jūsų patikimu kelionių partneriu.

2

Teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti nepamirštamas keliones.

3

Nuolat tobulėti ir plėsti savo siūlomų kelionių spektrą.

Mūsų komanda

Ekspromtu tours komandą sudaro kelionių entuziastai, pasirengę padėti Jums suplanuoti nepamirštamą kelionę. Susipažinkime

person

Julius

Įkūrėjas ir vadovas.

Turi daugiau nei 5 metų patirtį kelionių industrijoje. Julius specializuojasi poilsinėse, pažintinėse ir egzotinėse kelionėse. Specializuojasi egzotinių ir poilsinių kelionių planavime tokiose šalyse kaip: Šri Lanka, Tailandas, Dominikos respublika, Tenerifė, Turkija, Egiptas, Juodkalnija ir kitos šalys.

person

Kęstutis

Patyręs kelionių konsultantas, turintis 4 metų patirtį.

Kęstutis tikras ekspertas Turkijoje ir Egipte, organizuojant poilsį šeimoms ir keliautojų grupėms pažintinėse ir poilsinėse kelionėse.

person

Julita

Draugiška kelionių konsultantė, turinti 4 metų patirtį.

Julita specializuojasi poilsinėse kelionėse su šeima, Turkijoje, Egipte, Tenerifėje, Kipre, Kretoje, Tailande, Albanijoje ir kitose šalyse. Nuolat tobulina savo žinias infoturuose.

person

Jurgita

Energinga kelionių konsultantė.

Jurgita aplankė ne vieną pasaulio šalį, turinti ne vienų metų patirtį gali Jums suorganizuoti ne tik poilsinę kelionę į Turkiją, bet ir supažindinti su puikiais gidais, kurie gali suorganizuoti privačią ar grupinę ekskursiją pagal Jūsų poreikius. Jurgita taip pat specializuojasi poilsinėse kelionėse pagal kliento poreikius - Dubajuje, Egipte, Tunise, Kipre, Graikijoje.

person

Rita

Kanarų salų ir Ispanijos kelionių konsultantė

Pati gyvendama 12 metų Tenerifėje sukaupė daug patirties kuria mielai pasidalins planuojat atostogos ne tik Tenerifėje, bet ir kitose Kanarų salose ar žemyninėje Ispanijoje.

Kiekvienas komandos narys yra tikras savo srities profesionalas, kuris mielai pasidalins savo žiniomis ir patirtimi su Jumis.

Mes dirbame kartu su

NovaturasItakaBTA

Visos teisės saugomos © 2024. Ekspromtu.lt