StarStarStarStarStar

Vlachakis apartamentai

Location Heraklion, Graikija

Vacation type Poilsinė kelionė

Novaturas

nuo 439 Eur / asmeniui

Tikrinti kainą

Privalumai

Vieta

Atstumas iki kurorto centro yra apie 100 m (Stalidos)

Atstumas iki oro uosto yra apie 30 km (Herakliono)

Šalia smėlio paplūdimio

Viešbutis

Baras (mokama)

Dviračių nuoma (mokama)

Automobilių nuoma (mokama)

Bevielis internetas (tam tikrose patalpose)

Pusryčių kambarys

Gultai paplūdimyje (mokama)

Skėčiai nuo saulės paplūdimyje (mokama)

Apartamentų kategorija šalyje – 3 raktai

Renovuota 2004 m.

TV holas

Apartamentų skaičius – 20

Vaikams

Lovelės kūdikiams (mokama)

Maitinimas

Galimi maitinimo tipai: Be maitinimo, Pusryčiai

 Viešbutyje patiekiami lengvi (kontinentiniai) pusryčiai

Pastabos

Kurorto mokesčiai mokami atvykus

Maistas ir gėrimai viešbučio restoranuose, kavinėse ir baruose, išvardintuose viešbučio aprašyme, yra tiekiami viešbučio administracijos nustatyta tvarka ir yra mokami priklausomai nuo užsisakyto maitinimo tipo

Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis

Informacija apie kelionę

Ekskursijos

Parsivežkite iš atostogų nepamirštamų įspūdžių.


Pažintinė kelionė po Kretą

  • Pusė dienos
  • Pažintinė

Šioje kelionėje aplankysite vietas, esančias toli nuo didžiųjų turistų kurortų, nepaliestas moderniosios civilizacijos. Išvyskite ir pajuskite tikrą Kretos kaimelių gyvenimą. Keliausite per senuosius kaimelius, kurių kiekvienas yra unikalus ir nuostabus. Lankysite senovines bažnytėles ar jų griuvėsius, vienuolyną, kalnų olas bei šaltinius, kitas nuostabias kalnuose besislepiančias vietas. Kretos gamta pakerės žolynų ir gėlių grožiu bei kvapais. Ši kelionė suteikia unikalią ir nepakartojamą galimybę pažinti nefasadinę, neturistinę Kretos pusę. Tai yra tikroji Kreta, tokią ją ir parsivežkite savo atmintyje, širdyje ir nuotraukose. Pasiimti: fotoaparatą, galvos apdangalą, kremo nuo saulės, patogią avalynę.

Pasiimti: fotoaparatą, galvos apdangalą, kremo nuo saulės, patogią avalynę.

Data: suderinama atvykus


Kruizas į Santoriną 

  • Viena diena
  • Pažintinė

Kelionė jūra į Santorino salą. Iš karto vyksite į šiaurinėje salos dalyje esantį Ijo miestelį. Jis įsikūręs ant kraterio atbrailos, pasižymi tipiška salai baltos ir mėlynos spalvų architektūra. Jaukiose siaurose gatvelėse rasite nedidelių suvenyrų parduotuvėlių, kavinių, meno galerijų, kurios suteikia miesteliui nepaprasto jaukumo. Tai įvairiausių menininkų ir dailininkų pamėgta vieta. Kita stotelė – salos sostinė Fira. Šiame mieste atsivers visas ugnikalnio krateris ir nuostabi panorama. Dėl unikalios architektūros, gyvenviečių išsidėstymo ypatumų, kvapą užgniaužiančios panoramos Santorino sala yra viena lankomiausių Graikijos ir Europos vietų bei vienas gražiausių pasaulio kampelių.

Pasiimti: fotoaparatą, galvos apdangalą, kremo nuo saulės, patogią avalynę.

Data: suderinama atvykus


Spinalonga

  • Viena diena
  • Poilsinė

Maloni ekskursija, jungianti kelionę mažu kateriu Mirabelio įlankos vandenimis ir apsilankymą venecijiečių tvirtovėje. Spinalongos sala su venecijiečių forto liekanomis ir kareivinėmis vaiduokliais, beveik nepaliestais per amžius, yra išsidėsčiusi priešais Elundos pakrantę. Kelionė supažindins Jus su liūdnu salos likimu. Vėliau kateris nugabens į Kolochitos įlanką, kus galėsite paplaukioti krištolo skaidrumo vandenyse ir papietauti. Ankstyvą popietę ekskursija toliau tęsis vaizdingame Agios Nikolajo mieste. Galėsite pasimėgauti kavos pertraukėle vienoje kavinių, išsidėsčiusių apie gražų ežerą pačiame miesto centre. Daugelis legendų ir mitų pasakoja, kad jame maudėsi Afroditė. Naujaisiais laikais įžymus prancūzų keliautojas Jacques’as Cousteau (Žakas Kusto) bandė nustatyti šio ežero gylį, nes ilgus metus vietos gyventojai jį vadino bedugniu.

Pasiimti: fotoaparatą, galvos apdangalą, kremo nuo saulės, maudymosi kostiumą, rankšluostį.

Data: suderinama atvykus


Naujausią informaciją apie vykdomas ekskursijas suteiks „Novaturo“ atstovai kryptyse informacinių susitikimų metu.

Kurortai

Guvesas

Jaukus kurortinis miestelis esantis už 8 km nuo Chersoniso. Guveso miestelyje yra tavernų, restoranų ir jaukių kavinukių, smėlio paplūdimyje yra galimybė užsiimti aktyviu vandens sportu. Nuo pagrindiniame kelyje esančios stotelės autobusu galima nuvykti iki Herakliono arba Chersoniso.


Retimno regionas

Regionas apima Skaletos, Pigianos Kampo, Adelianos Kampo, Platanijo, Misirijos ir Retimno kurortines zonas. Retimne gerai išsilaikė venecijiečių architektūros statiniai ir turkų mečetės, kurios suteikia miestui rytietiško prieskonio. Venecijiečių kvartalo gatvelėse galima įsigyti originalių suvenyrų – jų įvairovė didžiausia Kretos saloje. Retimne atsiskleidžia XVI a. Venecijos architektūros grožis: Didieji vartai, lodžija – kadaise buvęs miesto didikų poilsio ir susitikimų klubas, Rimondžio fontanas, fortas ant Paleokastro kalvos, nuo kurios atsiveria nuostabus miesto vaizdas. Krantinėje įsikūrė daugybė jaukių kavinukių, tradicinių tavernų. Ir dienomis, ir vakarais čia verda gyvenimas. Iš Retimno patogu susisiekti su Chanija, Heraklionu ir kitomis salos vietomis. Misirija, įsikūrusi vos už poros kilometrų nuo Retimno, gali pasigirti gražiu smėlio paplūdimiu, kuriame puikios sąlygos plaukioti, užsiimti vandens sportu, mėgautis saule. Čia išties gyva: lankytojų laukia barai, kavinės ir parduotuvės. Apie 6–15 km atstumu nuo Retimno įsikūrę nedideli kurortiniai miesteliai: Pigianos Kampas, Adelianos Kampas, Sfakakis, Skaletas. Čia driekiasi platūs paplūdimiai, į kuriuos įsiterpia gražių akmenuotų įlankėlių. Pakrantėje yra jaukių graikiško stiliaus tavernų, restoranų, kavinukių, galima nusipirkti įvairiausių suvenyrų. Iš miestelių patogu nuvykti į Retimną.

Vos 4 km į rytus nuo Retimno nusidriekęs gražus smėlingas Platanijo paplūdimys. Jame vasarą dažnai pučia šiaurinis vėjas, vadinamas Meltemi, tad pakrantę skalaujantis vanduo nėra ramus. Paplūdimyje siūloma įvairių paslaugų ir pramogų, veikia graikiškų tavernų, siūlančių vietos maisto ir gėrimų. Panormas - nedidelis miestelis, apie 22 km nutolęs nuo Retimno. Per pastaruosius metus tapo puikiu vakarinės Kretos dalies kurortu. Čia yra keletas parduotuvių, tavernų, restoranų, kavinių, barų. Tai puiki vieta ramaus poilsio ieškotojams.


Stalida, Malija

Žavus Stalidos kurortinis miestelis šiaurinėje Kretos pakrantėje, įsikūręs tarp Malijos ir Chersoniso kurortų, yra gyvas ir užburiantis, pritraukiantis turistų iš daugelio Europos šalių. Nors šis kurortas kiek ramesnis už minėtus kaimynus, tavernų, restoranų ir barų pasiūlos čia netrūksta, poilsiautojus traukia ir ilgas smėlio paplūdimys, gražūs pakrančių vaizdai. Čia ilsėtis populiaru su šeimomis. Jei norisi daugiau linksmybių, jų galima rasti visai šalia esančiame Malijos kurorte. Nuo Stalidos iki Herakliono oro uosto – 30 km. Į šį kaimelį veda naujasis nacionalinis kelias, nuo kurio atsiveria įspūdingas vaizdas į jūrą ir kurortinius miestelius.

Stalidos kaimynė Malija plačiai žinoma nuostabiais smėlio paplūdimiais ir linksmu kurortiniu gyvenimu. Kurortinius miestelius skiria apie 4 km. Miestelis įsikūręs to paties pavadinimo įlankoje, jį supa tik Kretai būdingas kraštovaizdis. Šiandien Malija – gerai žinomas ir ypač jaunimo mėgstamas kurortas su daugybe tavernų, krautuvėlių, naktinių klubų, barų. Rytinėje dalyje už 4 km nuo Malijos įsikūręs archeologijos centras, kuriame saugomi Malijos rūmų griuvėsiai. Čia archeologai rado Malijos bičių atvaizdą, kuris dabar laikomas vienu Kretos simbolių – gerovės ir turto talismanu.


Chersoniso regionas

Chersonisas – tai buvęs paprastas žvejų kaimelis, nuo sostinės Herakliono nutolęs apie 26 km, tapęs labai populiariu atostogų centru. Tai judrus, jaunimo pamėgtas kurortas. Čia gausu viešbučių, barų, diskotekų, suvenyrų parduotuvių, yra mažojo golfo aikštynas, kartingo trasa, nedidelis vandens parkas, kuriame vasarą vyksta dieninės diskotekos ir pramogos. Parduotuvės dirba iki vidurnakčio, barai ir naktiniai klubai – iki ryto arba kol yra lankytojų. Tai kosmopolitiškiausias kurortas saloje, išsiskiriantis tavernų, restoranų gausa. Vakarais, kai duris atveria naktiniai barai ir diskotekos, čia kunkuliuoja gyvenimas. Iš Chersoniso patogu nuvykti į Heraklioną, Agios Nikolają ir kitas salos vietas.

Netoli kurorto, maždaug už 2–6 km, išsidėstę tradiciniai ir labai jaukūs kaimeliai Anisaras, Analipsis. Pavargę nuo didelio šurmulio šiuose kaimeliuose visada ras atokvėpį. Už 8 km nuo Chersoniso, Guvese, yra tavernų, restoranų ir jaukių kavinukių, smėlio paplūdimyje sudaryta galimybė užsiimti aktyviu vandens sportu. O pavažiavę dar kelis kilometrus į vakarus randame Kokini Chanį, kuris dėl savo puikaus paplūdimio bei jaukių tavernų ir restoranų, kuriuose siūloma pavakarieniauti paplūdimyje ir paragauti tradicinės virtuvės patiekalų, tapo turistų mėgstama vieta. Iš čia senuoju greitkeliu keliaujant į Herakliono oro uostą atsiveria itin gražūs jūros ir grubaus kranto vaizdai.


Elunda

Vaizdingas šiaurinės pakrantės kelias veda į buvusį žvejų kaimelį, o dabar – kurortą Elundą. Miestas įsikūręs Elundos įlankos pakrantėje, nuo jo iki Agios Nikolajo – 11 km, iki sostinės ir oro uosto – 70 km. Tai vienas svarbesnių turistų centrų rytinėje Kretos pusėje. Čia rasite komfortiškų, ištaigingų viešbučių, tavernų, suvenyrų parduotuvėlių. Iš čia laivu galima persikelti į Spinalongos salą – kadaise buvusį fortą, praėjusiame amžiuje tapusį raupsuotųjų kolonija.


Agijos Nikolajos

Tai vienas elegantiškiausių ir moderniausių miestų saloje. Miestui tokį vardą davė maža Bizantijos laikų Šv. Mikalojaus cerkvė. Jis įsikūręs už 60 km nuo Herakliono, pačios didžiausios Mirabelo įlankos šiaurės vakarų pakrantėje. Tai vienas gražiausių pakrantės miestelių, laikomas pačiu madingiausiu salos kurortu ir vadinamas Kretos Sen Tropezu. Kurortas siūlo viską, ko reikia komfortiškam poilsiui: nedidelėse, romantiškose gatvelėse atrasite graikiškų tavernų, kurios pasiūlys nacionalinių Kretos patiekalų, galėsite pasivaikščioti jaukia krantine palei jachtų prieplauką, įsigyti originalių suvenyrų, o vakare paragauti kokteilių miestelio baruose. Norintiems ramiai pailsėti siūloma jūroje paplaukioti laivais, jachtomis. Pasak legendos, šiame mieste esančiame ežere maudėsi deivė Atėnė.

Visai šalia Agios Nikolajo yra gražus ir jaukus Amudaros smėlio paplūdimys. Tai puiki vieta tiems, kurie nenori būti visai atskirti nuo miesto, bet ilsėtis ir gyventi labiau norėtų arčiau paplūdimio, kuriame vyrauja smėlis, o vanduo seklus, tad ši vieta puikiai tinka ir atostogauti su vaikais.

Autentiškas ir jaukus graikiškas kaimelis Istronas, nuo garsaus Agios Nikolajo nutolęs vos 12 km. Istronas pelnytai didžiuojasi trimis puikiais smėlio paplūdimiais ir uždaromis įlankomis, kurias lengva pasiekti automobiliais, o mėgstantys pasivaikščioti į paplūdimius nuo uolos gali nusileisti ir pėsčiomis. Nuo kalvos atsiveria puikūs vaizdai: auksinio smėlio paplūdimiai ir akinamai švarus žydras vanduo. Pajūris žavi visus be išimties ir tituluojamas vienu gražiausių visoje Kretos saloje. Paplūdimio ilgis išties įspūdingas – net 14 km. Pastaruoju metu mažas Istrono kurortas sulaukia vis daugiau turistų. Sparčiai daugėja viešbučių. Tiesa, restoranų čia dar nedaug, o maistu galima mėgautis jaukiose nedidelėse graikiškose tavernose. Istronas populiarus ir tarp aktyvų poilsį mėgstančių, ir ilgai miestelyje neužsibūnančių turistų bei tų, kuriems patinka rinktis „viskas įskaičiuota“.


Analipsis

Analipsis yra maždaug 24 kilometrai į rytus nuo Herakliono, dar žinomas kaip Analipsis Hersonissou, nes yra visai netoli Hersonisso pajūrio kurorto. Analipsis sudaro įspūdį, jog čia yra žaliuojantis Kretos kaimas, kuriame namai, gražūs sodai, laukai ir alyvmedžių giraitės. Analipsio paplūdimyje yra mažytė bažnyčia, kurios papėdėje plaka bangos, kiekvienas turistas šalia jos sustoja.


Anissaras

Vietovė, esanti už 4–2 km nuo Chersoniso. Tai puiki vieta tiems, kurie nori suderinti ramų dienos poilsį su aktyviu naktiniu gyvenimu – mieste nėra barų ir šurmuliuojančio naktinio gyvenimo, tačiau visokių pramogų yra netoliese esančiame Chersoniso. Nuo pagrindiniame kelyje esančios stotelės autobusu galima nuvykti iki Herakliono arba Chersoniso.


Malija

Kaimelis plačiai žinomas savo nuostabiais smėlio paplūdimiais ir linksmu kurortiniu gyvenimu. Jis nutolęs nuo Chersoniso apie 8 km. Malijos rajone yra vienas iš derlingiausių žemės plotų, daržai, kuriuose auginamos daržovės ir specialios rūšies maži, bet labai saldūs bananai. Miestelis įsikūręs to paties pavadinimo įlankoje tik Kretai būdingame kraštovaizdyje. Šiandien Malija – gerai žinomas ir ypač jaunimo mėgstamas kurortas su daugybe tavernų, krautuvėlių, naktinių klubų, barų. Rytinėje miestelio dalyje už 4 km nuo Malijos įsikūręs archeologijos centras, kuriame saugomi Malijos rūmų griuvėsiai. Čia archeologai rado Malijos bičių atvaizdą, dabar tapusį vienu iš Kretos simbolių – gerovės ir turto talismanu.


Skaletas

Skaleta yra maždaug 12 km į rytus nuo Retimno, Kretos šiaurės centrinėje pakrantėje. Skaleta kurortinė vietovė – rami, idiliška su puikia maudymosi zona, nuostabiu paplūdimiu, todėl jei norite pamatyti autentišką Kretos kaimo gyvenimą, Skaleta tam nėra tinkama, tačiau tai nėra problema, nes autobusas važiuoja reguliariai, pavyzdžiui, vienas kas pusvalandį išvyksta į Retimną, taip pat lengvai nuvyksite į kiek toliau esančią Chaniją (72 km), Heraklioną (65 km) ir Knoso archeologinę vietovę. Skaletos paplūdimys yra mišraus smėlio su akmenukais, pakankamai ilgas ir platus yra nuomojami gultai, skėčiai, galima išbandyti įvairias vandens sporto šakas.


Panormas

Nedidelis miestelis, apie 22 km nutolęs nuo Retimno. Per pastaruosius keletą metų Panormo apylinkėse įsikūrė keli komfortiški, daug įvairių paslaugų siūlantys didelių teritorijų viešbučiai. Čia yra keletas parduotuvių, tavernų, restoranų, kavinių, barų. Tai puiki vieta ramaus poilsio ieškotojams.


Agia Pelagija

Tai mažas, jaukus miestelis šiauriniame Kretos salos krante, 25 km atstumu į vakarus nuo Herakliono. Dar neprivažiavus miestelio pasitiks nuostabus peizažas – toks, kokį matote atvirukuose. Balti pastatai, žalsva Viduržemio jūra ir rusvas krantas – visa tai susilieja į nepaprasto grožio kraštovaizdį. Miestelis susitelkęs prie jūros kranto, čia rasite daug tavernų ir kavinių, prekybos centrą, turizmo centrą ir įvairių parduotuvių. Naktinis gyvenimas čia neintensyvus, todėl tai gera vieta norintiems ramiai pailsėti prie jūros.

Vos už poros kilometrų nuo Agios Pelagijos įsikūręs Lygarijos kurortas. Tai Tobulas pasirinkimas šeimų su vaikais atostogoms. Palyginti su aplinkiniais kurortais, Lygaria gali pasigirti itin ilgais ir erdviais, dažniausiai smulkaus žvyro ir smėlio paplūdimiais, kurie yra nuožulnūs ir negilūs, tad ypač tinkami ir saugūs vaikų maudynėms.


Amudara

Vos keletą kilometrų nuo šalies sostinės Herakliono į vakarus nutolusios Amudaros pavadinimas, išvertus pažodžiui, reiškia „didžiulis smėlis“. Nenuostabu, jog šio kurorto pažiba yra įspūdinga rusvo smėlio pakrantė, kuri tęsiasi apie 7 km. Ji tokia ilga, kad sau tinkamą vietą suras ir mėgstantys triukšmingus paplūdimius, ir vertinantys ramų poilsį prie seklios jūros. Paplūdimio barai išsidėstę per visą pakrantę, tad dėl gėrimo ar užkandžių ilgai kulniuoti neprireiks. O jei kils noras pajudėti, siūlomos vandens sporto pramogos apima kone viską – nuo banglenčių iki paviršinio nardymo. Dėl švaraus vandens ir geros infrastruktūros pakrantės paplūdimiai įvertinti mėlynąja vėliava. Čia visus metus pučia palankūs vėjai, tad Amudara labai populiari tarp buriuotojų. Netoliese veikia ir buriavimo burlentėmis mokykla bei vandens sporto centras. Amudaroje yra daug viešbučių, puikių įvairaus kainų lygio restoranų, kavinių ir graikiškų tavernų, apstu ir suvenyrų parduotuvių. Miestelis vakarais labiau atitinka šeimų su vaikais poreikius, bet centre ir pakrantėje dalis kavinių sutemus siūlo paklausyti gyvos muzikos ir pašokti. Norintys daugiau šėlsmo vos per 15 minučių gali nuvykti į salos sostinę Heraklioną, kur pramogų yra gerokai daugiau. Viešint Amudaroje lengvai pasiekiami ir kiti Kretos traukos objektai.


Džordžopolis

Kadaise buvęs žvejų miestelis, įsikūręs Kretos salos vakaruose, ant šiaurinio salos kranto, už 39 km nuo Chanijos bei 24 km atstumu nuo Retimno. Džordžopolis taip pavadintas princo Georgijaus garbei. Vienas pirmųjų akcentų įvažiuojant į miestą – eukaliptų alėja, vedanti iki centrinės aikštės – vieno didesnių traukos objektų Džordžopolyje. Kitas turistų traukos objektas, esantis apie 4 km nuo Džordžopolio, – kelis kilometrus besitęsiantis Kavro smėlio paplūdimys, laikomas vienu gražiausių Kretoje, už skaidrų vandenį yra įvertintas mėlynąja vėliava. Kavras idealiai tinka draugų atostogoms, poroms ir šeimoms: visa infrastruktūra čia leidžia puikiai atsipalaiduoti.


Balis

Unikalios gamtos supamas kurortas Kretos viduryje, 30 km nuo Retimno. Praeityje garsus žvejų kaimelis šiandien yra puiki atostogų vieta, kur išplėtotas turizmas, bet išlaikyti vietos papročiai ir tradicijos. Didingų kalnų apsuptyje esančiame kurorte driekiasi net keturi jaukūs paplūdimiai, kurie yra nepaprastai švarūs ir saugūs vaikams. Vietovę puošia tradiciniai nameliai, tavernos ir mažytis žvejų uostas.


Kokini Chanis

Kokkini Chani yra 15 km į vakarus nuo Herakliono. Tai labai gerai išvystytas kurortas, apsuptas derlingų vietovių. Kokkini Chani pavadinimas kilęs iš čia 1900-ųjų pradžioje veikusios užeigos, kuri buvo populiari tarp keliautojų, kurie šioje vietoje sustodavo praleisti naktį kelionės į Heraklioną metu. Kokkini Chani teritorijoje yra daug paplūdimių, saugomų nedidelių dirbtinių prieplaukų. Paplūdimiai yra smėlėti turintys seklų turkio spalvos vandenį, paplūdimiai gerai sutvarkyti su skėčiais, gelbėtojais, vandens sporto pramogomis. Kokkini Chani naktinis gyvenimas nėra itin intensyvus, todėl norint patirti naktinį gyvenimą reikėtų vykti į Malią ar Hersonisą


Sisi

Sisis yra jaukus žvejų miestelis šiauriniame Kretos salos krante, 43 km atstumu nuo Herakliono ir tik apie 7 km nuo Malijos kurorto. Sisyje nerasite minios turistų, naktinių klubų, kavinių. Miestelyje tėra keli geri restoranai, kuriuose galėsite pasimėgauti šviežia žuvimi ir tradicinės graikų virtuvės patiekalais. Tai ne tik graži, bet ir įdomų istorinį palikimą turinti vieta – per Kretos revoliuciją miestelis naudotas ginklams iškrauti.

Kurorto smėlio paplūdimiai nedideli, bet puikiai pritaikyti maudynėms Egėjo jūroje. Naktinis gyvenimas neintensyvus, todėl tai gera vieta norintiems ramiai pailsėti prie jūros. Čia galite pamiršti civilizaciją ir pasivaikščioti krantine, klausydamiesi jūros ošimo ir mėgaudamiesi grynu oru bei ramybe. Vis dėlto, jei norėtųsi daugiau šurmulio, lengva pasiekti Malijos kurortą.


Fodelė

Netoli Agia Pelagijos, 26 km į vakarus nuo Herakliono įsikūręs Fodelės kaimelis žinomas kaip tapytojo Domeniko Teotokopulo (El Greco, liet. Graiko) gimtinė ir puiki vieta ramaus poilsio ieškantiems poilsiautojams. Šalia kaimelio driekiasi mėlynąją vėliava įvertintas paplūdimys, rytuose apsuptas Keip Stavro, vakaruose – Kastelo kalvos. Poilsiui geriau įrengta vakarinė smėlėto paplūdimio dalis, kurioje rasite skėčių nuo saulės, gultų, yra dušų, kavinių ir barų, siūloma vandens pramogų.


Chanija

Chanija – antras pagal dydį miestas Kretoje, šiaurės-vakarinėje salos dalyje. Miesto architektūroje persipynę venecijietiški ir turkiški elementai, tačiau būtent dėl itin ryškaus Venecijos palikimo ir įtakos jis dažnai vadinamas „rytų Venecija“. Čia žavingas uostas, daug siaurų gatvelių, senų pastatų, muziejų, bažnyčių ir vietinių dirbinių parduotuvėlių. Dar viena miesto pažiba – rožinio smėlio paplūdimys Elafonisis. Iš Chanijos pėsčiomis ar dviračiais nesunkiai pasiekiamos ir tokios garsios lankytinos vietos kaip Samarijos tarpeklis.


Agia Marina

Agija Marina įsikūrusi šiaurės-vakarinėje salos dalyje, netoli regiono sostinės Chanijos. Dieną ganėtinai tylus ir ramus miestelis vakarais atgimsta – grįžę po saulės vonių paplūdimyje keliautojai susėda jaukiose tavernose ir dieną užbaigia šurmuliuojančiuose baruose. Miestelis didžiuojasi 2,5 km ilgio smėlio paplūdimiu, įvertintu Mėlynąja vėliava.


Platanijas

Platanijas – didžiausias kurortas vakarinėje Kretos dalyje, turintis ilgą smėlio paplūdimį ir itin mėgstamas keliautojų iš Skandinavijos šalių. Miestelis įsikūręs visai šalia Agija Marinos, abu kurortai kartais laikomi ir pristatomi kaip vienas. Nors Platanijos kurortas idealiai tinka jaunimui, ieškančiam aktyvaus naktinio gyvenimo, čia puikiai pailsės ir šeimos su mažais vaikais.


Malemė

Malemė – tikras rojus ramaus poilsio ištroškusiems poilsiautojams. Šis mažas ramus miestelis įsikūręs šiaurės vakarinėje Kretos pakrantėje ir yra apsuptas alyvmedžių plantacijų bei vynuogynų. Čia rasite keletą barų, tavernų, parduotuvėlių bei 3 kilometrų ilgio paplūdimį. Trokštantys daugiau veiksmo nesunkiai pasieks didžiausią regiono kurortą – Plataniją, įsikūrusį vos 10 minučių kelio automobiliu nuo Malemės.


Kolymbaris

Kolymbaris – ramus, tradicinio kretietiško stiliaus žvejų miestelis-uostas, žavintis jaukiomis tavernomis, žuvies restoranėliais, neperpildytais paplūdimiais ir įspūdinga panorama (iš vienos pusės uolos, iš kitos – Viduržemio jūra). Netoliese daug žygiams tinkamų trasų, tad aktyviems keliautojams rekomenduojame nepamiršti į lagaminą įsimesti tinkamos avalynės. Keliautojai, pageidaujantys intensyvesnė vakarinės programos, autobusu nesunkiai pasieks žavingąją Chaniją.

Rezultatai Jūsų išvykimui

2 suaugę, 0 vaikų
Info
Neradote tinkamo pasiūlymo?

Jeigu domina pasiūlymas kitomis datomis ar kitam asmenų skaičiui.

Gauti asmeninį pasiūlymą
consultant photo

Turite klausimų?

Neradote tinkamo pasiūlymo arba norite pasitarti? Mielai padėsime!

+370 600 18182Užduok klausimą žinute

Graikija: Pigiausi pasiūlymai


Iraklis Apartments (Heraklionas (Kreta), Graikija)

Heraklion, Graikija

2024 m. rugpjūtis - 2024 m. spalis

foodBe maitinimo
gift

Dovana: medicininis kelionės draudimas

Kaina asmeniui nuo

389 EUR / 11 n.


Ilios (Heraklionas (Kreta), Graikija)

Heraklion, Graikija

2024 m. liepa - 2024 m. spalis

Ilios

3.9/5

foodPusryčiai
gift

Dovana: medicininis kelionės draudimas

Kaina asmeniui nuo

405 EUR / 3 n.


Acropolis apartmentai (Heraklionas (Kreta), Graikija)

Heraklion, Graikija

2024 m. rugpjūtis - 2024 m. spalis

foodBe maitinimo
gift

Dovana: medicininis kelionės draudimas

Kaina asmeniui nuo

409 EUR / 3 n.

Mes dirbame kartu su

NovaturasItakaBTA

Visos teisės saugomos © 2024. Ekspromtu.lt